• ۱۳۹۷ شنبه ۳۱ شهريور
  • اِسَّبِت ١١ محرم ١٤٤۰
  • Saturday, September 22, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ساعت 11:53 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۲/۲۶ ساعت 11:53 | تعداد بازدید: 78 | کد مطلب: 59751

دکتر حسین پور: رشد تاثیر گذاری روابط عمومی در حوزه های عملکردی و مدیریتی طی سالهای اخیر چشمگیر بوده است.

دکتر حسین پور: رشد تاثیر گذاری روابط عمومی در حوزه های عملکردی و مدیریتی طی سالهای اخیر چشمگیر بوده است.

  دکتر حسین پور: رشد تاثیر گذاری روابط عمومی در حوزه های عملکردی و مدیریتی طی سالهای اخیر چشمگیر بوده است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گلستان ، به مناسبت 27 اردیبهشت ، روز روابط عمومی ، طی جلسه ای از مسئولین و رابطین روابط عمومی مراکز درمانی استان تقدیر شد.

دراین نشست صمیمی که با حضور تیم روابط عمومی مدیریت درمان استان و دکتر حسین پور معاون مدیر درمان تامین اجتماعی استان گلستان برگزار شد ، دکتر حسین پور ضمن تقدیر از رحمات وتلاشهای مثمر ثمر همه اعضای تیم روابط عمومی در طول سالهای گذشته تقدیر کرد و تاکید نمود که ما طی چند سال اخیر تاثیر مثبت تصویرسازی و اطلاع رسانی روابط عمومی را در حوزه مدیریتی وعملکردی مشاهده نموده ایم و شاهد رشد چشمگیر آن فراتر از حد استانی بوده ایم.

دکتر حسین پور دامنه کاری روابط عمومی را نامحدود دانست و از همکاران خواست تا در همه زمینه هایی که می توان از آن برای افزایش بهره وری مجموعه استفاده کرد ورود نمایند.

وی آموزش را لازمه تداوم شرایط مطلوب فعلی دانست و تاکید کرد که به طور فصلی برنامه های آموزشی روابط عمومی ادامه یابد.

معاون مدیر درمان تامین اجتماعی استان همچنین تسلط همکاران ارتباطی به دو بعد فنی و شناختی را مهم ارزیابی کرد و لازمه ارتباط مناسب را علاوه بر تسلط به علوم وفنون روز مبتنی بر شناخت کافی از ماموریت سازمان ، شرایط زمینه ای و نیز ویژگی های مخاطب دانست.

وی همچنین ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن دو مناسبت همزمان ، یعنی روز روابط عمومی و ماه مبارک رمضان ، ابراز امیدواری کرد که بتوانیم با بهره گیری از برکات این ماه عزیز ضمن اصلاح اعمال خود ، حق الناسی که به شکل امانت در اختیار ما هست را به درستی و در مسیر خود بکار بگیریم.

دراین جلسه وقبل از دکتر حسین پور ، رضوانی رئیس وکارشناس ارشد روابط عمومی و امور فرهنگی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گلستان ضمن عرض تبریک هفته روابط عمومی ونیز همزمان حلول ماه مبارک رمضان ، به اعضای جلسه خیر مقدم گفت و ایجاد ردیف روابط عمومی دربیمارستانهای استان را گامی بزرگ در راستای توسعه روابط عمومی دانست.

وی ضمن تقدیر از اعضا و رابطین قبلی برخی مراکز ، به رابطین جدید نیز تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که این تیم بتواند همانند گذشته و با انسجام بیشتر به وظایف خود عمل نماید.

دراین نشست حمید آقاملایی که هم اکنون رئیس وکارشناس ارشد روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان است به عنوان رابط روابط عمومی دراسناد پزشکی استان درسالهای گذشته حضور یافته و ضمن ابراز خرسندی از اینکه مجددا در جمع همکاران قبلی خود دعوت شده است ، با اهدای لوح مورد تقدیر قرار گرفت.

درپایان این جلسه و پس از ارائه نقطه نظرات مسئولین ورابطین روابط عمومی و بحث وتبادل نظر در خصوص برخی مشکلات در فرایندهای کاری ، ضمن اعطای لوح تقدیر به همه رابطین استان ، از چهار مسئول و رابط برتر درحوزه های خبر ، عکس ، برگزاری جلسات و مراسم و فعالیتهای ارتباطی و... به شرح ذیل ، با اهدای لوح و هدیه نقدی تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

1- حمیدرضا میرزایی زاده  -  رابط روابط عمومی دربیمارستان خاتم الانبیاء(ص)‌گنبد کاووس تا قبل از انتصاب مسئول روابط عمومی این مرکز درمانی

2- حسین منوچهری - رابط روابط عمومی در پلی کلینیک امام خمینی (ره) گرگان

3- محمد قنبریان - رابط روابط عمومی در درمانگاه تخصصی شهدای گلستان آزادشهر

4- علیرضا براتی - مسئول روابط عمومی بیمارستان حکیم جرجانی گرگان

 

 

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ساعت 11:53 | تعداد بازدید: 78 | کد مطلب: 59751
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانچند رسانه ای
عکس
فیلم
طرح و پوستر
کاریکاتور
صوت
 
  • کمیته سلامت اداری مدیریت درمان گلستان نشکیل شد.
  • ابراز ارادت به ساحت مقدس سید وسالار شهیدان
  • علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد.
  • واک راند مدیریتی برابر است با ارتقاء ایمنی بیمار
  • بازدید کارشناسان شرکت خدمات ماشینی تامین از درمانگاه کردکوی
  • جشن نیکوکاری پلی کلینیک امام خمینی (ره) در کوی عرفان گرگان
  • پخش فیلم روز اول کاری مدیریت درمان گلستان در سال 95 از بخش خبر شبکه یک سراسری سیما
  • « مسئول ستاد اقامه نماز و شورای امر به معروف و نهی از منکر مدیریت درمان تأمین اجتماعی گلستان منصوب شد»

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

Page Generated in 3/4644 sec