زمان انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۸ تير ساعت 09:00 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۷ ساعت 15:57    تعداد بازدید: 284    کد مطلب: 62886

توسعه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی
مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران به مناسبت هفته تامین اجتماعی در گفتگو با رادیو فرهنگ به تشریح خدمات این سازمان پرداخت.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، ناهید حیدری، تمدید بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب در سالجاری را یکی از اقدامات این سازمان در جهت حمایت از کالای ایرانی نیروهای مولد برشمرد و گفت:  اجرای این قانون فرصتی شد تا کارفرمایانی که به هر علتی خارج از اراده به سازمان تامین اجتماعی بدهی داشتند، بدهی را تسویه و تقسیط کنند. همچنین کارفرمایانی که نسبت به جذب فارغ التحصیلان دانشگاهی اقدام کنند می توانند از معافیت پرداخت سهم کارفرمایی برخوردار شوند. یکی دیگر از مشوق های بیمه ای در سال جاری ، انجام بازرسی از دفاتر قانونی است که به سال آخر مالی آنها محدود شده است.
وی در ادامه به توسعه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی با هدف ارتقای کیفیت خدمات پرداخت و گفت: تاکنون خدمات متعددی مانند ارسال و پرداخت حق بیمه، بازرسی الکترونیکی، ابلاغ الکترونیکی، اختصاص شماره تامین اجتماعی  و اعلام سوابق به صورت الکترونیکی ارائه می شود . سامانه صدور و تحویل دفاتر درمانی به شکل غیرحضوری نیز در تهران آغاز بکار کرده که بیمه شدگان می توانند از درگاه های تلفن گویا و وب سرویس خدمات خود را دریافت کنند.  
 


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 0/6351 sec