زمان انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۸ تير ساعت 10:00 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۷ ساعت 17:48    تعداد بازدید: 169    کد مطلب: 62905

مدیرکل تأمین اجتماعی استان لرستان:
همه راهبردها را جهت حمایت از تولید ملّی به کار می گیریم
مدیر کل تامین اجتماعی لرستان گفت: همه راهبردها و سازوکارها را در جهت حمایت از تولید ملّی و تقویت کارفرمایان کارآفرین به کار می گیریم.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامنین اجتماعی، دکتر علی جهانی در بازدید از شرکت شیر پگاه لرستان و در آیین تکریم از کارفرمای این شرکت به عنوان کارفرمای حامی کارگر گفت: رویکرد و نگاه اصلی سازمان تأمین اجتماعی تعامل مناسب با کارفرمایان و حمایت از تولید ملّی همه راهبردها و برنامه های ترغیبی را برای رونق و شکوفایی اقتصادی واحدهای تولیدی و صنعتی استان به کار می گیریم.
دکتر بهاروند مدیر درمان تأمین اجتماعی استان لرستان نیز به نقش و اثرگذاری شرکت شیر پگاه در تأمین سلامت آحاد جامعه پرداخت و گفت: تأمین سلامت جسمی مردم که می تواند با مصرف تولیدات و محصولات لبنی شکل گیرد از مصادیق بارز پیشگیری از بیماریهاست.
در پایان این بازدید با اهداء تندیس و لوح سپاس از کارفرمای شرکت شیر پگاه لرستان به واسطه حمایت از کارگران و توجه و اهتمام ویژه به نیروهای مولد شرکت تجلیل شد.


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 2/0289 sec